Hēlijs Balonu Pildīšanai

Piedāvātais Daudzums

Vēlaties radīt svētku gaisotni jubilejā, koncertā, prezentācijā, bērnu svētkos? Jums ir nepieciešami tieši hēlija baloni.
Hēlijs ir visvieglākā gāze pēc ūdeņraža. Tas ir pilnīgi drošs, netoksisks, nedegošs un nesprāgstošs. To var lietot blīvas cilvēku pulcēšanās vietās.
Noliktavā ir pieejami arī folijas un lateksa baloni.
Ar hēliju pildītu balonu noma.

5 l – (70 gab. 30 cm baloni)
10 l – (140 gab. 30 cm baloni)
20 l – (280 gab. 30 cm baloni)
40 l – (580 gab. 30 cm baloni)


Jūs varat nopirkt vienreizējās lietošanas hēlija balonu komplektā ar 50 gab 9 collu piepūšamie baloni 49.99 EUR ar PVN.

Flyluxe

Fly-luxe ir jauna formula, kas nodrošina šķidras plastmasas šķīduma izžūšanu balona iekšpusē, veidojot hēlija necaurlaidīgu membrānu. Fly-luxe apsteidz savu sāncenšu lidošanas laiku par 25%. Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un brīdinājumus, kā arī ņemiet vērā traucējummeklēšanas norādījumus.

Pēc balona piepūšanas Fly-luxe šķīdumam ir jāžūst divas līdz trīs stundas, citādi, ja balons saplīsīs, tas izšļakstīsies. Lai gan Fly-luxe nav toksisks, neizžuvušais šķīdums var sabojāt tuvumā esošo mēbeļu virsmu un apģērbu. Tāpēc ļoti ieteicams balonus piepūst un glabāt tā, lai dažas pirmās stundas pēc piepūšanas tie nepieskartos virsmām. Ja tas nav iespējams, pārklājiet tuvumā esošās virsmas ar drānu.

Papildu drošībai balonu piepūšanas laikā ieteicams valkāt brilles, lai nepieļautu līmes nokļūšanu acīs. Ja tā gadījies, nekavējoties skalojiet acis ar ūdeni vairākas minūtes. Ja joprojām jūtat diskomfortu, lūdziet medicīnisko palīdzību.
Flyluxe.

Regulators Nr. 1

Burbuļbalonu pūtējs piepūš Bubbles®, Deco Bubbles® un Double Bubbles®, līdz ap savienojumu vietām vairs nav redzamas krokas, un folijas balonus līdz ideālam spiedienam un izmēram. Ir novērsta dārgo balonu plīšana, nodrošinot maksimāli ilgu lidošanas laiku. Iekļauts uzgalis lateksa balonu manuālai pildīšanai. Ir pieejami izvadi lateksa balonu piepūšanai ar Soft-Touch piespiežamo ventili, Flex-Tilt (lokanās caurules) ventili vai 60/40 hēlija/gaisa ventili lateksa balonu manuālai piepūšanai.

Regulators Nr. 2

Ekonomiskais pūtējs ir lieliski piemērots lietošanai ar iznomājamiem cilindriem ar manuāli viegli pieskrūvējamu savienojumu.

Regulators Nr. 3

Klasiskas uzbūves pūtēji ir izstrādāti ērtai un uzticamai lietošanai. Klasikas sērija ir pieejama komplektā ar Soft-Touch piespiežamā ventiļa vai Flex-Tilt (lokanās caurules) ventiļa izvadu atbilstoši jūsu izvēlei. Soft-Touch piespiežamā ventiļa pagarinošais uzgalis vai Flex-Tilt (lokanās caurules) ventilis nodrošina klasiskajam pūtējam iespēju piepūst lateksa un folijas balonus. Ar papildu manometru var noteikt hēlija daudzumu cilindrā, kā arī to, cik balonu ar to var piepūst.

Sazinieties ar mums, lai veiktu pasūtījumu

[recaptcha]

Start typing and press Enter to search