Spiediena Regulatori

Regulators Nr. 1

Kayser
Spiediena regulatori K 98

  • Ventiļa korpuss un vāks ir izgatavots no augstākās kvalitātes presēta misiņa. Darba spiediena jutīga regulēšana. Drošības vārsts tiek izpūsts uz augšu.
  • Pre-pressure 200 bar.
  • Sākotnējais spiediens: 200 bāru.
  • Tips: Tehniskās gāzes.

Regulators Nr. 2

Augstas kvalitātes spiediena regulatori un gāzes kolektori

Specializēto gāzu lietošanai ir nepieciešams izcilas kvalitātes aprīkojums, lai saglabātu šo gāzu labo kvalitāti ne tikai iepakojumā, bet arī lietošanas laikā.

WSG aprīkojuma sērijās ir iekļauti spiediena regulatori, gāzes kolektori un lietošanas vietā uzstādāmi regulatori, kas ir ražoti atbilstoši visaugstākā līmeņa specifikācijām, nodrošinot teicamu to atbilstību vissarežģītākajiem lietošanas veidiem, piemēram, laboratorijās. Sērijā ir iekļauts pirmklasīgs aprīkojums ar precīzu kontroles sistēmu, lietošanas procesā vienmēr nodrošinot stabilu, kontrolētu plūsmas ātrumu un spiedienu.

WSG sērijas izstrādājumu hermētiskuma klase parasti ir 1×10-8 mbar l/s He, tāpēc tie ir piemēroti N60 tīrības klases gāzēm jeb gāzēm ar tīrības pakāpi 99,9999%.
Ja jums nepieciešams aprīkojums pat vēl augstākas tīrības pakāpes gāzēm, sazinieties ar mums un mēs radīsim jums piemērotu risinājumu.

Regulators Nr. 3

Šā spiediena regulatora konstrukcija ir tāda pati kā izstrādājumam Nr. 5100. Gan atsperu, gan vāka (cover) tipa modeļiem ir atļauts darba spiediens līdz 60 bāriem.

Savienojums: Uzskrūvējams savienotājs cilindram
Izvads: Vītņsavienojums 3/8′, 1/4′, 1/2′
Gāzes: AR, C, DL, HE, N, O, H

Contact us to make an order

    [recaptcha]

    Start typing and press Enter to search