BIP Gāzes

Izstrādātas N60 vai augstākas tīrības klases produktu aizstāšanai

Mūsu piegādātās BIP gāzes ir izstrādātas kā N60 vai augstākas tīrības klases produktu aizstājēji un to izcili augstā tīrības pakāpe padara tos unikālus visā pasaulē. BIP nepārspējamā priekšrocība ir 10–25 reizes mazākais skābekļa un mitruma – daudzās lietošanas jomās vissvarīgāko piemaisījumu – saturs.
Pie mums varat saņemt BIP- un BIP+ gāzes 50 un 10 litru cilindros. Mūsu piedāvātās gāzes:

  • Slāpeklis, N2

  • Hēlijs, He

  • Argons, Ar

  • Ūdeņradis, H2

(BIP- atbilst N60 klasei, BIP+ atbilst N67 klasei)

BIP tehnoloģijas pamatā ir noslēgta attīrīšanas sistēma, kas nodrošina vairākas izcilas fizikālās un ķīmiskās īpašības. Šādas apstrādes rezultātā ir iegūti ļoti tīri uzticamas BIP kvalitātes produkti, tāpēc nav jālieto ārējas, līnijā iekļautas attīrīšanas ierīces.
BIP gāzes ir rentabls risinājums prasīgiem lietojumiem, jo to ražošanai ir jāpatērē mazāki līdzekļi nekā līdzīgiem ļoti tīrajiem produktiem. BIP gāzes ar lieliskiem rezultātiem lieto daudzās jomās, tostarp gāzu hromatogrāfijā un specializēto leģēto tēraudu metināšanā, kur labas metināšanas kvalitātes nodrošināšanai ir nepieciešams mazs skābekļa saturs.

BIP® Cilindru vārsts un attīrītājs

BIP® Gāzu gadījuma izpēte – Glaxo-Smith-Kline

Salīdzinājums FID hromatogrammas no metanola tiešas iesmidzināšanas, tas pats instruments – BIP® helium gas and conventional helium gas

Contact us to make an order

    [recaptcha]

    Start typing and press Enter to search